Кожне замовлення у безпеці! У випадку форс-мажорних обставин Ми гарантуємо повернення коштів. Бережіть себе та рідних! Слава Україні!
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

D-рибоза

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

D рибоза - ефективна біологічна добавка, яка покращує роботу серцевого м'яза, а також полегшує м'язову втому. D рибоза - частий учасник різноманітних сумішей для спортсменів, так як вона сприяє швидкому відновленню після тренування.

З хімічної точки зору, це - молекула, схожа з молекулою цукру, яка застосовується нашим організмом для синтезу АТФ - аденозинтрифосфорної кислоти. Вона - важливий енергетичний ресурс, який визначає не стільки силу, скільки витривалість. Велика кількість АТФ - запорука стійкості до підвищених фізичних навантажень.

D рибоза зарекомендувала себе як ефективний засіб в боротьбі з ішемією міокарда. Вона призначається в тих випадках, коли спостерігаються зміни серцевого ритму, є прояви серцевої недостатності.

Дослідження вчених показали, що D рибоза - ефективний препарат для тих, хто зіткнувся з ішемією міокарда. Вона здатна заповнювати енергетичних запаси ослаблі м'язи.

Порушення клітинного енергетичного метаболізму в наш час набула статусу пандемії. Простими словами воно називається синдромом хронічної втоми. Йому схильні до різні верстви населення в абсолютно різних країнах. Було відмічено, що вживання препаратів D рибози заповнює енергетичні запаси клітин і призводить до швидкого відновлення після перенесених навантажень.

D рибоза вже багато років міцно утримує статус ефективної біоенергетичної добавки. Вона може використовуватися і в лікувальних цілях після перенесених захворювань, і в якості профілактики, і з метою швидкого відновлення після перенесених навантажень, що в основному характерно для спортсменів і тих, хто піддається підвищених фізичних навантажень, не будучи до цього готовим.

 • Healthy Origins, D рибоза, D-Ribose, порошок, 300 г (HOG-37010), фото
  100% оригінал

   

  100% Оригінал з США.

 • Doctor's Best, Чистий D-рибоза в порошку - біоенергетична рибоза, 250 г (DRB-00173), фото
  100% оригінал

   

  100% Оригінал з США.

 • D-Рибоза, Ultra Ribose, Swanson, 750 мг, 60 вегетаріанських капсул (SWV-02823), фото
  100% оригінал

   

  100% Оригінал з США.

 • Solgar, D-Рибоза в порошку, 150 г (SOL-00988), фото
  100% оригінал

   

  100% Оригінал з США.

 • Д-рибоза з ягідним смаком, Jarrow Formulas, 90 (JRW-01033), фото
  100% оригінал

   

  100% Оригінал з США.

 • Д рибоза, D-Ribose, Jarrow Formulas, 200 г (JRW-01030), фото
  100% оригінал

   

  100% Оригінал з США.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.