Кожне замовлення у безпеці! У випадку форс-мажорних обставин Ми гарантуємо повернення коштів. Бережіть себе та рідних! Слава Україні!
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Ліпосомальний глутатіон

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Що таке ліпосомальний глутатіон?

Глутатіон - це трипептид, що складається з амінокислот: цистеїну, гліцину та глутамінової кислоти. Він відомий як головний антиоксидант в організмі. Він має дві форми: одна перебуває в окисленому стані, а інша – у відновленому. Відновлена ​​форма (GSH) – це активний стан, який здатний нейтралізувати вільні радикали в організмі. Ліпосомний глутатіон відноситься до глутатіону, який зазнав особливого процесу, внаслідок якого молекула глутатіону інкапсулюється всередині ліпіду. Це захищає глутатіон і значно покращує засвоєння. Природний глутатіон в основному виробляється усередині наших клітин. Однак невелика кількість глутатіону доступна з таких продуктів, як шпинат, авокадо та спаржа. Хрестоцвіті овочі та інші сірковмісні продукти можуть трохи підвищити вироблення глутатіону. Однак високоякісна ліпосомальна добавка глутатіону – найкращий спосіб збільшити кількість глутатіону в організмі.

Які переваги ліпосомального глутатіону?

Глутатіон, відомий як головний антиоксидант, є основним механізмом нейтралізації вільних радикалів в організмі. Дисбаланс вільних радикалів та антиоксидантів може спричинити окислювальний стрес. Підтримка здорового рівня антиоксидантів важлива для підтримки багатьох здорових функцій організму, таких як вироблення клітинної енергії, когнітивні функції, імунна функція та детоксикація. Глутатіон також допомагає, переробляючи інші антиоксиданти, такі як вітамін C і вітамін E. Оскільки глутатіон містить цистеїн, він також відіграє роль у транспортуванні цієї амінокислоти організмом для різних метаболічних функцій.

Підтримка здорового процесу детоксикації як ендогенних токсинів, і токсинів довкілля - ще одна важлива функція глутатіону в організмі. Через його роль у детоксикації високі концентрації глутатіону природним чином існують у печінці. У гепатоцитах може бути у десять разів більше відновленого або активного глутатіону (GSH), ніж у інших клітинах. Що не так добре відомо, так це те, що у легенях також міститься велика кількість глутатіону. Епітеліальні клітини слизової оболонки легень виділяють глутатіон, який сприяє газообміну.

Мітохондрії є виробниками клітинної енергії чи АТФ в організмі. Глутатіон, виступаючи як антиоксидант, підтримує здорову функцію мітохондрій. Отже, глутатіон відіграє важливу роль у підтримці виробництва здорової клітинної енергії в організмі.

Одна з інших функцій глутатіону, про яку не так добре відомо, це його роль у забезпеченні здорової функції природних клітин-кілерів. Він також відіграє роль у підтримці функції Т-клітин. Збільшуючи кількість Т-клітин, він збільшує вироблення цитокінів, що підтримують імунну систему. Нещодавно опубліковане дослідження продемонструвало, що ліпосомальний глутатіон глибоко впливає на функцію природних клітин-кілерів (передня лінія імунної системи).

Кому потрібний глутатіон?

Глутатіон відіграє важливу роль в організмі і є важливою поживною речовиною для всіх нас. Стрес повсякденного життя, вплив токсинів навколишнього середовища, фізична перенапруга, фізичний та розумовий стрес, а також перевтомлена та неефективна імунна система – все це підвищує окисний стрес, збільшуючи потребу у підтримці здорового рівня антиоксидантів, таких як глутатіон. Рівні глутатіону також знижуються із віком, причому найбільше зниження відбувається у головному мозку. Печінка та легені також вимагають значної кількості глутатіону для нормальної роботи.

Навіщо приймати ліпосомальну форму глутатіону?

Існує кілька варіантів додавання глутатіону. Вони варіюються від внутрішньовенного (внутрішньовенного) глутатіону до різних пероральних форм глутатіону та трансдермального введення. Деякі практикуючі інтегративні методи застосовують глутатіон внутрішньовенно, що може підвищити рівень глутатіону на короткий час, але оскільки внутрішньовенні ін'єкції не проводяться щодня, важко підтримувати високий рівень глутатіону. Клінічні дослідження з використанням внутрішньовенного введення глутатіону показали гарне підвищення рівнів, але після припинення внутрішньовенного лікування глутатіон знизився до початкового рівня.

Початкові дослідження перорального глутатіону, не в ліпосомальній формі, не показали підвищення рівня глутатіону або зниження маркерів окислювального стресу. Глутатіон легко переходить із відновленої (активної форми) в окислену форму, тому вважалося, що це справді так. не залишатися у відновленому вигляді при всмоктуванні із травного тракту. Дослідження трансдермальних форм також не показали підвищення рівня відновленого глутатіону. З іншого боку, у кількох дослідженнях було показано, що пероральний ліпосомний глутатіон збільшує рівень відновленого глутатіону у крові. Найчастішу проблему, пов'язану з пероральним глутатіоном, чи викликає він. фактично всмоктується внутрішньоклітинно (всередині клітини).

Рецензируемые опубликованные клинические исследования липосомального глутатиона

Опубліковане дослідження, що рецензується, показало підвищене внутрішньоклітинне всмоктування, покращені маркери окисного стресу і покращену функцію природних клітин-кілерів. Університет штату Пенсільванія провів 8-тижневе дослідження на людях, щоб оцінити зміни у внутрішньоклітинній абсорбції глутатіону (а не лише на рівні у плазмі). Дослідники також вивчили функцію природних клітин-кілерів та маркери окисного стресу.

Дослідження показало значне підвищення рівня внутрішньоклітинного глутатіону всього через 2 тижні використання, а також продемонструвало його здатність підтримувати здорову функцію NK-клітин та рівні окислювального стресу.

Чи є ризики при прийомі ліпосомального глутатіону?

Глутатіон - це натуральна речовина, що виробляється вашим організмом, та її безпека була доведена. Деякі люди можуть зазнавати розладу шлунка при прийомі більш високих доз. Через генетики деякі люди з певними генетичними відхиленнями можуть мати до нього чутливість і їм може знадобитися почати з дуже малих доз.

Висновок

Глутатіон є найважливішим антиоксидантом у нашому організмі та виконує безліч функцій, починаючи від підтримки здоров'я мітохондрій та закінчуючи підтримкою імунітету. Окислювальний стрес, спричинений фізичним/емоційним стресом, важкими вправами, впливом токсинів навколишнього середовища та імунним стресом, може спричинити збільшення вільних радикалів, що може спричинити окислювальний стрес та виснаження глутатіону. Через важливість глутатіону та значні відмінності в якості та ефективності між доступними формами, для пацієнтів важливо працювати з практикуючим фахівцем з інтеграції, який може дати рекомендації щодо отримання максимальної віддачі від вашої добавки глутатіону. Прийом високоякісного ліпосомального глутатіону, який пройшов клінічні дослідження, може підвищити рівень глутатіону в організмі та допомогти підтримати ваш загальний стан здоров'я.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.