Кожне замовлення у безпеці! У випадку форс-мажорних обставин Ми гарантуємо повернення коштів. Бережіть себе та рідних! Слава Україні!
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Сахароміцети Буларді

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сахароміцети буларді - харчова добавка пробиотического типу, яка набуває популярності останнім часом як один з ефективних способів боротьби з проблемами травної системи. Це - спеціальний грибок, який покращує стан мікрофлори людини.

Потрапляючи в організм, сахароміцети буларді не переробляється в шлунку, а проходить транзитом - відразу в кишечник. При цьому спостерігається збереження всіх корисних речовин.

Корисний вплив проявляється відразу в декількох аспектах. Перший з них - вбирання патогенних мікроорганізмів. Вони не знищуються, а притягуються до поверхні даних речовин, після чого виводяться по шлунково-кишковому тракту. Таким чином організм втрачає не тільки хвороботворні бактерії, але і шкідливі токсини, які накопичуються через погану екологію та прийому шкідливої ​​їжі.

Застосування сахароміцети буларді показано тим, хто страждає від розладів травлення, метеоризму, діареї. Кількість корисних мікроорганізмів, які містить одна капсула, насправді вражає: це - кілька мільярдів!

Рекомендується не змішувати прийом даного пробіотичного засобу з вживанням їжі.

Чергування прийому їжі і таблетки дозволяє мікроорганізмам більш ефективно засвоюватися і в кінцевому підсумку надавати яскраво виражений ефект.

Препарат сахароміцети буларді зазвичай застосовується курсом, вже в середині якого спостерігаються видимі поліпшення стану пацієнтів: поліпшується перетравлення їжі, зникає дискомфорт.

Після прийому значно поліпшується склад мікрофлори. Якщо приймаючий не змінює харчових звичок і продовжує вживати жирну і смажену їжу, кількість хвороботворних бактерій і патогенних мікроорганізмів знову підвищується, і прийом препарату може бути повторений.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.