Кожне замовлення у безпеці! У випадку форс-мажорних обставин Ми гарантуємо повернення коштів. Бережіть себе та рідних! Слава Україні!
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Вітаміни для вагітних і жінок, що народили

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вагітність - дивовижна пора в житті жінки. Але з іншого боку, дев'ять місяців - досить великий термін, під час якого критично необхідно максимально захиститися від різного роду захворювань і шкідливого впливу навколишнього середовища. Вітаміни для вагітних здорово допомагають у вирішенні цього питання і сприяють нормальному протіканню вагітності.

Важливо розуміти, що вагітність - пора, коли організм потребує значно більшій кількості деяких вітамінів і мінералів, ніж раніше. Це кальцій, фолієва кислота, вітамін Е, риб'ячий жир, омега-жирні кислоти і багато інших.

Вітаміни для вагітності розробляють і пропонують багато виробників. На ринку є вітаміни для зачаття, здоров'я яйцеклітин, мастила для фертильності. Останнім часом великою популярністю користуються комплекси, що складаються з сирих цільних продуктів. Це - спеціально вирощені фрукти і овочі, які не мають сполучних наповнювачів та інших сумнівних речовин.

Виробники пропонують різну форму вітамінів і мінералів. Зокрема, великим попитом користуються полівітаміни, до складу яких входять не тільки корисні вітаміни, але і необхідні для нормального функціонування організму вагітної жінки мінерали. В окремих випадках може бути показаний прийом одного конкретного вітаміну.

Важливо розуміти, що вагітність - особлива пора, під час якої організм жінки відчуває особливі навантаження, тому має потребу у великій кількості вітамінів і мінералів, які не може отримати з продуктів харчування, навіть якщо вони відрізняються високою якістю.

Після вітамінів для вагітності, організму жінки потрібні комплекси для годуючих мам, відновлювальні вітаміни після пологів, комплекси з кальцієм, залізом.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.