РІДКІСНІ ЖИРИ

Чому всім потрібні Омега-3

Чи знали ви, що в людському організмі міститься приблизно 37 трильйонів клітин, і кожна з них містить важливі жирні кислоти Омега-3, які потрібні організму, щоб залишатися здоровим і нормально функціонувати?

Це правда. Докази з більше ніж 30 000 досліджень, проведених на тему EPA і DHA, свідчать про те, що вони виконують важливі функції в усьому організмі як важливі структурні компоненти клітинних мембран. Однак людський організм не може виробляти самостійно жири, які необхідні для створення цих важливих жирних кислот Омега-3, тому ми повинні покладатися на зовнішні джерела, такі як риба з холодної води та льон для отримання EPA і DHA, які нам потрібні для оптимального клітинного здоров'я та функціонування.

ОМЕГА-3: Скільки потрібно мг?

Це одне з перших питань, яке зазвичай задають люди, які цікавляться Омега-3, і одне з найважчих для відповіді. Оскільки немає загального згоди щодо дозування EPA і DHA, рекомендованої щоденної кількості Омега-3 не встановлено так, як це зроблено для поживних речовин, таких як вітамін С або кальцій. Експерти з питань здоров'я зазвичай рекомендують щоденні споживані дози, виходячи з віку людини, стану здоров'я, харчового профілю та результатів досліджень. Але одна річ є правдивою для всіх: Омега-3 є основою клітинного здоров'я і, отже, фундаментальними для оптимального здоров'я протягом всього життя.

Підтримка

Дослідження вказують на 500 мг EPA + DHA для зменшення ризику недостатності.

Проактивний

Зростаюча кількість досліджень вказує на щоденний прийом від 1000 до 1500 мг EPA + DHA для проактивної підтримки.

Висока інтенсивність

Дослідження вказують на щоденний прийом більше 1500 мг EPA + DHA для підтримки високої інтенсивності.

Діти та підлітки

Рекомендації щодо прийому омега-3 для немовлят та дітей варіюються відповідно до віку та ваги, але більшість дітей не отримують достатньо омега-3, оскільки не споживають достатньо холодноводних риб. Годування також впливає на рівень омега-3 у немовлят, оскільки матері передають багато омега-3 своїм дітям через грудне вигодовування. У ранньому дитинстві DHA особливо важливий, оскільки мозок великою мірою залежить від DHA для зростання і розвитку.* Починаючи з приблизно чотирьох років і до підліткового віку, більшість дітей користуються вищим співвідношенням EPA до DHA для загального здоров'я.*

Дорослі та літні люди

Дорослим для забезпечення оптимального здоров'я потрібно щоденно споживати принаймні 500 мг EPA+DHA.* Проте для конкретних проблем зі здоров'ям рекомендується більше цієї кількості (іноді набагато більше). Американське товариство кардіологів рекомендує споживати від 1000 мг до 4000 мг омега-3 EPA+DHA щоденно в залежності від стану здоров'я.[1] Для людей з високим рівнем тригліцеридів вони рекомендують 2000–4000 мг. Літнім людям не потрібно змінювати рівень споживання. Слід відзначити, що Управління з контролю за продуктами та ліками США (FDA) встановило "Загалом визнану як безпечну" добову норму споживання омега-3 на рівні 3000 мг.

Під час вагітності

Незважаючи на те, що Американське товариство вагітних рекомендує додатковий прийом омега-3 під час вагітності, ваш лікар може чи не мав згадати їх важливість. Під час розвитку немовляти важливі засоби росту, тому важливо, щоб очікувані матері споживали їх в достатній кількості. Потреба в омега-3 найбільша в третьому триместрі, коли швидкий ріст мозку немовляти споживає материнські запаси омега-3 DHA.

Стандарти виробництва

Більшість концентрованих риб'ячих олив, які продаються на ринку сьогодні, розроблені з економією витрат, а не з урахуванням якості та ефективності. Їх виробничий процес скорочується, що призводить до отримання омега-3 у вигляді молекул етилових ефірів - синтетичних жирів, що існують в харчуванні людини всього близько 30 років.

Не в Nordic Naturals. Усі наші риб'ячі олії з омега-3 виробляються у формі тригліцеридів, яка природно міститься в рибі і яку організм найлегше впізнає та засвоює.* Риб'ячі олії у формі тригліцеридів вимагають більше етапів виробництва та займають більше часу для виготовлення, але для нас іншого виходу немає. Наша патентована процедура виробництва без кисню дозволяє нам постачати продукцію з найвищими показниками чистоти і свіжості, підтвердженими результатами тестів незалежних сторін.

Стале джерелопостачання

З часу нашого заснування Nordic Naturals завжди міцно прагнула до збереження здоров'я наших океанів.

Regulated Fishing

Вся наша діяльність з видобутку риби відповідає системі управління рибальством в Норвегії.

Bycatch Prevention

Ми використовуємо відповідне рибальське спорядження для захисту від віпадкового вилову.

Habitat Protection

Ми використовуємо методи лову риби з лінії та мережі, які запобігають пошкодженню морського дна і екосистеми.

Marine Pollution Prevention

Наші берегові об'єкти переробки є лідерами в мінімізації забруднення морського середовища та збереженні ресурсів.

Анчоуси і сардини з Тихого та Атлантичного океанів, джерелом яких є Південний Тихий та Атлантичний океани.

Правильні сировинні матеріали.

Nordic Naturals починає з найкращого сировинного матеріалу, який доступний. Наш контроль якості починається в океані завдяки обережному вибору видів риб, які природно мають низький вміст токсинів та високий вміст омега-3 жирів.

Усі наші продукти на основі омега-3 виготовляються виключно з трьох видів диких риб. Жоден з видів риби, який ми використовуємо, не перебуває під загрозою вимирання, і всі вони виловлюються з одних з найчистіших вод у світі. Ми дотримуємося важливих правил щодо рибальства при добуванні наших сировинних матеріалів, включаючи квоти, мінімальні розміри вилову, закриття рибальських ділянок та методи рибальства.

 

Відповідальне виробництво.

Наш бізнес базується на природних ресурсах. Ми знаємо, що це залежить від нас, як ми будемо їх використовувати відповідально. Виробничий завод Nordic Naturals в Арктичній Норвегії - це свідчення цього переконання. Він працює виключно на біопаливі, яке залишається після виготовлення риб'ячого жиру, займаючи таким чином невикористані ресурси, а зайву енергію надає сусіднім підприємствам. Сучасні технології дозволяють нам використовувати менше сировини, щоб досягти потрібного вмісту омега-3. І всі стічні води з заводу після очищення надсилаються в океан.