Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Dr. Mercola

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вітаміни Dr. Mercola (Доктор Меркола)

25 питань до Dr. Mercola

Звички щодо здоров'я, улюблені книги, суперсили та більше. Доктор Меркола відповідає на 25 запитань в режимі бліц.

Частина 1 | Від улюблених книг до найкращих подорожей, дізнайтеся більше про чоловіка, який вважає себе "вічним студентом" у неформальному інтерв'ю про життя.

Частина 2 | Горячі запитання продовжуються: суперсили, дитячі мрії і те, що змушує доктора Мерколу плакати. Ви можете вгадати?

Частина 3 | Ми залишили найкраще на останок: найбільші страхи, роздратовуючі речі та життєві уроки. Сподіваємося, вам сподобалося побачити цю іншу сторону доктора Мерколи та дізнатися більше про особу за спиною спадку Мерколи протягом 25 років.

Доктор Джозеф Меркола протягом більшої частини свого життя був запаленим сторонником здоров'я та технології. Як лікар остеопатичної медицини (DO) і сімейний лікар, він проводив регулярні обстеження, шкільні медогляди і лікував хронічні захворювання, обслуговуючи понад 20 000 пацієнтів протягом 20 років. Оскільки його навчали за конвенційною медичною моделлю, доктор Меркола на початку своєї приватної практики лікував пацієнтів за допомогою рецептурних препаратів і навіть був оплаченим спікером для фармацевтичних компаній.

Однак, відчуваючи невдачі конвенційної моделі у своїй практиці, він почав вивчати природну медицину і знайшов великий успіх у профілактичних, голістичних підходах.

Доктор Меркола заснував Mercola.com у 1997 році, щоб поділитися своїми власними досвідами в галузі здоров'я, поширювати важливу інформацію про здоров'я та пропагувати природні способи досягнення оптимального здоров'я. Він має на меті спровокувати перетворення фатально недосконалої системи охорони здоров'я в США та надати людям можливість брати контроль над своїм здоров'ям за принципами регенеративної практики та принципами інформованої згоди.

На сьогоднішній день Mercola.com є провідним джерелом довіреної інформації про природне здоров'я в усьому світі, а бренд Mercola Market розробив понад 1 000 продуктів преміум-якості для здоров'я, дому та тварин, включаючи добавки, засоби особистої гігієни та продукти, сертифіковані за стандартами Деметер для біодинамічного землеробства, вирощені на регенеративних фермах.

Доктор Меркола є лікарем остеопатичної медицини, відомим також як DO (Doctor of Osteopathic Medicine). Лікарі DO мають ліцензію і можуть, подібно до лікарів MD (Doctor of Medicine), призначати ліки і виконувати хірургічні операції у всіх 50 штатах. Лікарі DO і MD мають схожу підготовку, яка включає чотири роки вивчення основ клінічних наук та успішне складання ліцензійних іспитів. Однак лікарі DO приносять щось більше у практику медицини. Лікарі остеопатичної медицини застосовують "цілісний підхід", лікуючи не лише симптоми, але всю людину. Вони допомагають пацієнтам розвивати ставлення та способи життя, які борються не лише з хворобами, але й допомагають їм запобігати їх виникненню.

Крім того, доктор Меркола є сертифікованим лікарем сімейної медицини та обіймав посаду голови відділення сімейної медицини в медичному центрі Святого Олексія протягом п'яти років. Він має підготовку як у традиційній, так і в природній медицині.

Крім того, в жовтні 2012 року йому було присвоєно звання феллоу Американського коледжу харчування (ACN) (American College of Nutrition). Для отримання звання феллоу з харчування згідно з вимогами ACN потрібно відповідати як мінімум чотирьом вимогам:

 1. Бути співавтором п'яти або більше публікацій, пов'язаних із харчуванням, в наукових чи медичних журналах з рецензією.
 2. Демонструвати значний досвід у наданні медичної допомоги пацієнтам.
 3. Мати докторський ступінь від установи, акредитованої Регіональними агентствами акредитації.
 4. Підтримувати статус із ACN.

ОСВІТА

 • Університет Іллінойсу в Чикаго, 1972-1976
 • Чиказький коледж остеопатичної медицини при Університеті Мідвестерн, 1978-1982
 • Резидентура в сімейній практиці Чиказького остеопатичного госпіталю, 1982-1985
 • Головний резидент Чиказького остеопатичного госпіталю, 1984-1985
 • Сертифікований американським коледжем остеопатичних загальних практикерів, липень1985
 • Ліцензований лікар і хірург штату Іллінойс

НАГОРОДИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

2021 - Фіналіст премії "Видатний підприємець" | Florida SBDC

2019 - Нагорода "Пінакл" за досягнення протягом життя | Mindshare Summit

2017 - Нагорода "Майбутнє медицини" | American Comprehensive Integrative Medicine

2014 - "Нагорода за відзнаку в сфері журналістики з питань здоров'я" | Emord & Associates P.C.

2014 - "Нагорода за відзнаку в інтегративній медицині" | Emord & Associates P.C.

2014 - "Нагорода "Свобода обраного відомого" | Emord & Associates P.C.

2014 - "Нагорода "Священний вогонь свободи" | Emord & Associates P.C.

2011 - "Нагорода "Активіст" | Weston A. Price Foundation

2011 - "Філантроп за справедливість" | Consumers for Dental Choice

2009 - "Останній ігровий змінювач у сфері благополуччя" | Huffington Post

2009 - "Нагорода за візію та благодійність" | National Vaccine Information Center

2007 - "Зал слави революції в благополуччі" | Parker Chiropractic

Сформульовано лікарем

Усі наші продукти розроблені доктором Мерколою і ретельно досліджені та створені з урахуванням ваших потреб нашою командою вчених, інженерів та спеціалістів. Ні один продукт або інгредієнт не буде доданий до наших продуктів, якщо він не відповідає нашим вищим стандартам.

Підвищена біодоступність

Для того щоб ви могли отримати найкращий ефект від наших добавок та продуктів, ми використовуємо численні інноваційні процеси та передові технології, такі як ферментація, мікронізація, відкладене вивільнення, спеціальні покриття, а також технологію на основі ліпосом, які підвищують біодоступність і оптимізують користь.

Лабораторне тестування

Усі наші продукти професійно перевіряються на забруднення, підміну, потужність і результативність. Наші продукти для споживання та догляду за шкірою піддаються мікротестуванню та аналізу важких металів, і всі продукти проходять аналіз якості перед випуском. Крім того, наші продукти проходять тестування на кількох етапах виробництва, а також після виробництва для визначення стабільності чи аналізу відмов.

Без ГМО

Ми давньою приверженці ГМО і вважаємо, що продукти, що містять ГМО, повинні мати відповідну мітку; тому ми не сертифікуємо наші продукти традиційною міткою "Без ГМО". Замість цього Mercola Market використовує свій власний знак "Без ГМО" як підтвердження того, що всі наші продукти пройшли строгий процес, щоб гарантувати, що вони не містять ГМО - навіть бавовняний наповнювач всередині наших скляних пляшок для добавок є органічним.

Захист від розкладу

Для надання надійного захисту від протікання та розкладу інгредієнтів, ми використовуємо герметичні капсули з твердого пластика або капсули з рідким наповнювачем, які не мають запаху і знижують потенціал окиснення, підвищуючи тривалість придатності.

Спільність та екологічна відповідальність

Ми етично добуваємо біодинамічні та органічні інгредієнти, вирощені в сталий та екологічно відповідальний спосіб, тісно співпрацюючи з фермерами та іншими партнерами, чиї переконання та стандарти відповідають нашим власним. Наши продукти також упаковуються виключно в скло або піддаються вторинній переробці, коли це можливо, та забороняє використання будь-яких пластикових наповнювачів під час транспортування, щоб зменшити негативний вплив на наше середовище.

Постійне вдосконалення

Ми віддані регенеративним практикам і активно працюємо над переходом продуктів до біодинамічних або органічних процесів, співпрацюючи з постачальниками та підприємствами, щоб відповідати цим вищим стандартам. Коли ми знаходимо кращі інгредієнти, процеси та упаковку, ми подбаємо про те, щоб вони були доступні вам, роблячи всі можливі зусилля, щоб уникнути підвищення цін.

Чисті інгредієнти

Наші продукти виготовляються без шкідливих наповнювачів, консервантів та засобів обробки, таких як стеарат магнію, штучні смаки та солодких, фталати та поліетиленгліколь. Де це можливо, ми використовуємо сертифіковані біодинамічні та органічні інгредієнти, які не містять сої та глютену.

Добрі виробничі практики (GMP)

FDA регулює всі добавки, а GMP забезпечує безпеку та ефективність продуктів. Всі наші продукти виготовляються відповідно до відповідних стандартів GMP, спеціально встановлених для кожного продукту.

Розгорнути
 • Dr. Mercola, Комплекс ферментованих грибів, 90 капсул (MCL-01458), фото
  100% оригінал

   

  100% Оригінал з США.

 • Dr. Mercola, Комплексні пробіотики, 70 млрд КУО, 30 капсул (MCL-01318), фото
  100% оригінал

   

  100% Оригінал з США.

 • Dr. Mercola, Підтримка сну з мелатоніном, зі смаком малини, 25 мл (MCL-01197), фото
  100% оригінал

   

  100% Оригінал з США.

 • Dr. Mercola, Жувальні мультивітаміни для дітей, 60 таблеток (MCL-01010), фото
  100% оригінал

   

  100% Оригінал з США.

 • Dr. Mercola, Ліпосомальний вітамін D3, 10 000 МО, 30 капсул (MCL-03148), фото
  100% оригінал

   

  100% Оригінал з США.

 • Dr. Mercola, Ліпосомальний вітамін D3, 10 000 МО, 90 капсул (MCL-03201), фото
  100% оригінал

   

  100% Оригінал з США.

 • Dr. Mercola, вітаміни D3 та K2 (МК-7), 5000 МО/180 мкг, 30 капсул (MCL-01691), фото
  100% оригінал

   

  100% Оригінал з США.

 • Dr. Mercola, вітаміни D3 та K2 (МК-7), 5000 МО/180 мкг, 90 капсул (MCL-01996), фото
  100% оригінал

   

  100% Оригінал з США.

 • Dr. Mercola, L-треонат магнію, 2000 мг, 90 капсул (MCL-01778), фото
  100% оригінал

   

  100% Оригінал з США.

 • Dr. Mercola, комплекс пробіотиків для дітей у вигляді порошку в пакетиках, натуральний малиновий смак, 10 млрд КУО, 30 пакетиків, по 3,5 г кожен (MCL-01198), фото
  100% оригінал

   

  100% Оригінал з США.

 • Dr. Mercola, Жир дикого аляскінського лосося, 90 капсул (MCL-01845), фото
  100% оригінал

   

  100% Оригінал з США.

 • Dr. Mercola, ферментовані паростки брокколі, 30 капсул (MCL-01776), фото
  100% оригінал

   

  100% Оригінал з США.

 • Dr. Mercola, Кверцетин і птеростільбен з удосконаленою рецептурою, 60 капсул (MCL-03172), фото
  100% оригінал

   

  100% Оригінал з США.

 • Dr. Mercola, масло антарктичного криля для жінок, 90 капсул (MCL-01028), фото
  100% оригінал

   

  100% Оригінал з США.

 • Dr. Mercola, масло антарктичного криля для жінок, 270 капсул (MCL-01029), фото
  100% оригінал

   

  100% Оригінал з США.

 • Dr. Mercola, Вітамін K2, 180 мкг, 30 капсул (MCL-01194), фото
  100% оригінал

   

  100% Оригінал з США.

 • Dr. Mercola, МСМ, комплекс метилсульфонілметану та сірки, 60 капсул (MCL-01500), фото
  100% оригінал

   

  100% Оригінал з США.

 • Dr. Mercola, Лютеїн із зеаксантином, 40 мг, 30 капсул (MCL-03661), фото
  100% оригінал

   

  100% Оригінал з США.

 • Dr. Mercola, ліпосомальний вітамін D3, 5000 МО, 90 капсул (MCL-03200), фото
  100% оригінал

   

  100% Оригінал з США.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.