Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Carlson

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вітаміни Carlson (Карлсон Лабс)

Засновано, належить та очолюється жінками

Компанія Carlson Nutritional Supplements розпочала свою діяльність в невеликій квартирі засновниці Сюзен Карлсон в Чикаго в 1965 році і сьогодні розширилася, пропонуючи понад 300 вітамінів, мінералів, омега-3, продуктів для дітей та інших дієтичних добавок. Carlson пишається тим, що її все ще власницею є родинна компанія, очолювана двома дочками Сюзен.

Гарантія потужності та якості

Продукція Carlson проходить сторонню сертифікацію і перевіряється лабораторією, зареєстрованою в FDA, щодо потужності та якості.

Якість з нагородами з 1965 року

Carlson почала як місія однієї жінки покращити здоров'я своєї сім'ї, створюючи дієтичні добавки з високоякісними інгредієнтами. Засновниця Сюзен Карлсон дізналася про це, коли її батько стикався з серцевими проблемами, але знайшов полегшення, приймаючи природний вітамін Е. Інспірована цим відкриттям і своєю фармацевтичною освітою, Сюзен створила одну з перших повних ліній вітаміну Е в світі, і лінія продуктів продовжувала рости, задовольняючи потреби у здоров'ї сімей по всьому світу.

Лідерство в галузі омега-3 з 1982 року

Carlson допомогла запустити ринок омега-3 в Північній Америці на початку 1980-х років, імпортуючи перші дико зловлені риб'ячі олії з Норвегії, що виловлюються стало джерелом. У 2009 році ми запустили нову морську олію, виготовлену з численної популяції кальмарів. А в 2017 році ми відкрили Carlson Health Oils, сучасний комплекс в Сьовік, Норвегія, де наші риб'ячі олії піддаються очищенню, перегонці та розливу. Тільки найкращі і найсвіжіші омега-3 транспортуються до головного офісу Carlson, який розташований неподалік від Чикаго.

НАГОРОДИ ТА СЕРТИФІКАТИ ВІД ТРЕТЬОЇ СТОРОНИ

Допоможіть зробити різницю

За кожний придбаний продукт Carlson ми видалимо таку ж кількість пластикових відходів з наших водойм, надаючи покупцю нет-нульовий відбиток пластику - таким чином, ми всі можемо внести свій внесок у створення чистого та зеленого навколишнього середовища.

Стійкість зсередини

Весь продуктовий асортимент Carlson є піддається вторинному використанню і є 100% пластиково-нейтральним. Carlson компенсує кількість пластику у своїх продуктах за рахунок інвестицій у сертифіковані проекти з видалення пластику, які відбуваються у світових водоймах. До цього часу ми допомогли видалити більше ніж 1/4 мільйона фунтів пластику, який потім переробляється або використовується повторно. Шукайте печать "Reduced Impact" на продуктах Carlson і, будь ласка, переробляйте свою пляшку.

Вітаємо на сторінці бренду Carlson

Carlson - це бренд, який має більше п'ятидесяти років досвіду у виробництві найвищої якості дієтичних добавок та вітамінів. Заснований однією жінкою, Сюзен Карлсон, який розпочався з бажання поліпшити здоров'я своєї родини та вибору найкращих інгредієнтів, Carlson росте і розвивається, пропонуючи більше 300 продуктів для здоров'я, включаючи вітаміни, мінерали, омега-3, товари для дітей та інші дієтичні добавки.

Ми пишаємося своєю сімейною власністю і жіночим керівництвом, оскільки компанію очолюють дві дочки Сюзен Карлсон. Наші продукти сертифіковані сторонніми організаціями і проходять тестування на потужність і якість у лабораторіях, зареєстрованих в FDA. Кожен продукт Carlson - це гарантія якості та безпеки для вашого здоров'я. Дізнайтеся більше про нас і наші продукти на нашій сторінці.

Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.