Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

21st Century (21 Сенчурі)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Віддані лідери перед рештою

Розумне джерело постачання

Якість інгредієнтів - ключ до виробництва виняткових дієтичних добавок. У 21ST Century всі наші постачальники сировинних матеріалів повинні пройти наш строгу програму сертифікації постачальників, щоб гарантувати, що ми отримуємо тільки найкращі, якісні інгредієнти.

Наукові дослідження та розробка

Наші наукові дослідження та розробка паралельно розвиваються з індустрією здоров'я та благополуччя. Концепції продуктів розробляються через інтенсивний аналіз інгредієнтів, тестування матеріалів і фізичні випробування для визначення точних формул, доступних сьогодні.

Дослідження та розробка

Наші наукові дослідження та розробка паралельно розвиваються зі змінами у галузі благополуччя та здоров'я. Концепції продуктів розробляються за допомогою інтенсивного аналізу інгредієнтів, тестування матеріалів та фізичних випробувань, щоб визначити точні формули, які доступні сьогодні.

Забезпечення якості

Протягом всього процесу виробництва та в усіх сферах діяльності ми маємо вдосконалену систему контролю за забезпеченням якості, щоб гарантувати, що стандарти якості, які ми (і наші клієнти) вимагаємо, дотримуються.

Контроль якості

Наша лабораторія контролю якості розробила та валідувала сотні унікальних і пропрієтарних методів тестування для точного визначення і якості наших сировинних матеріалів, їх потужності, мікробного вмісту та їх компонентів.

Виробнича відмінність

Усі дієтичні добавки 21ST Century виробляються та упаковуються відповідно до строгих лабораторних процедур та сучасних стандартів доброї виробничої практики (cGMP) в нашому виробничому закладі, який відповідає стандартам FDA.

Розумне джерело постачання

Якість інгредієнтів - ключ до виробництва виняткових дієтичних добавок. У 21ST Century всі наші постачальники сировинних матеріалів повинні пройти наш строгу програму сертифікації постачальників, щоб гарантувати, що ми отримуємо тільки найкращі, якісні інгредієнти.

Наша відповідальність

Як лідер в галузі здоров'я та благополуччя, 21ST Century HealthCare вірить у допомогу нашій спільноті. Ми є гордими підтримувачами організацій та подій, які допомагають нам усім...

Наш внесок

У 21ST Century ми дотримуємося екологічних стандартів, які забезпечують безпеку здоров'я людини та захист навколишнього середовища. Ми працюємо над створенням умов, які сприяють зменшенню відходів та неефективного використання ресурсів і енергії. Ми співпрацюємо з партнерами для підтримки закупівлі наших сировинних матеріалів зі стійких середовищ і для сприяння використанню в переробці вторинних матеріалів у нашій упаковці.

Вітаміни 21st Century (21 Центурі)

100% Зобов'язаність

У 21ST Century HealthCare ми піклуємося про ваше здоров'я та здоров'я вашої сім'ї на всіх етапах життя. Ми віддані наданню вам вітамінів та дієтичних добавок неперевершеної якості, використовуючи тільки найкращі інгредієнти. Купуючи продукцію 21ST Century, ви гарантовано отримуєте найвищу якість і вартість.

Репутація якості

У 21ST Century HealthCare ми маємо репутацію нашої відданості якості. Наші сучасні заклади, розташовані в Темпе, Арізона, відповідають стандартам cGMP і дотримуються суворих стандартів FDA щодо виробництва дієтичних та дієтичних добавок.

Що це означає? Коротко кажучи, ви гарантовано можете довіряти, що понад 500 продуктів для здоров'я, які ми виробляємо у 21ST Century HealthCare, є на 100% безпечними, містять найчистіші інгредієнти та гарантовано відповідають заявленій потужності на етикетці.

Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.