Ця інфографіка демонструє основні критерії, за якими споживачі можуть самостійно пересвідчитися в оригінальності придбаних вітамінів та біодобавок.

Штрихкод

Штрихкод є на кожній баночці вітамінів та біодобавок, кожен штрихход вказує на країну виробника, де виготовили даний товар. Ви можете ввести штрих код на сайтах перевірки, і сайт покаже країну виробника даного товару.

Важливо: не пропускайте цифри на початку/кінці коду, так як результат буде невірний.

Захисна плівка 

Захисна плівка є не кожній баночці вітамінів та біодобавок, кожен виробник на свій розсуд визначає рівні захисту упаковки. 

Наприклад: у бренда Solgar - плівка знаходиться поверх всієї баночки, а також іноді буває лише на кришці баночки. Якщо на вашій баночці немає плівки, то не варто відразу впадати в паніку, деякі партії випускаються без плівок на кришечці або ж ця плівка пошкоджується при транспортуванні товару, таке буває рідко, але відбувається. В такому випадку, обов'язково перевірьте захисну мембрану під кришкою. ВОНА ПОВИННА БУТИ ЦІЛІСНОЮ І НЕ ПОШКОДЖЕНОЮ.

Захисна пломба

Захисна пломба зустрічається рідко, ситуація аналогічна попередній, кожен виробник на свій розсуд визначає рівні захисту упаковки. 

Наприклад: у бренда Now Foods - пломба знаходиться майже на кожній кришці, якщо система відкриття баночки не передбачає інший спосіб, ніж зазвичай.

Захисна мембрана

Захисна мембрана повинна бути завжди, і мало цього, вона повинна бути цілісною і непошкодженою. Іноді трапляються поодинокі випадки, коли мембрана приклеюється до кришечки, і при відкритті баночки, Ви непомітно її зриваєте, але це поодинокі випадки.

Що ще потрібно перевірити перед вживанням?

Обов'язково перевіряйте терміни придатності. Він вказується на боковій поверхні баночки, біля кришечки чи на денці банки. Зазвичай на баночка вказується тільки кінцева дата вживання, і майже ніколи не вказується дата виготовлення. Тому при виборі вітамінів, дивіться на число порцій і кінцеву дату, щоб ви встигли випити вітаміни до кінця терміну придатності. 

Наприклад: 12/22 або 12/23 - всі виробники вказують першим числом - кінцевий місяць, другим числом - кінцевий рік. В нашому випадку вітаміни придатні до кінця грудня 22 і 23 року відповідно. Терміном придатності вважається останній день вказано місяца на баночці.

Остерігайтеся підробок!

Хороші новини в тому, що вживання неякісних вітамінів та біодобавок, можливо і не зашкодить, але точно не принесе користі від їх прийому!

Важливо! Слідкуйте за дозуваннями! САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Будьте пильними, перевіряйте інформацію на офіційних сайтах компаній-виробників.