Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

New Chapter

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вітаміни New Chapter (Нью Чаптер)

New Chapter® - це компанія із Вермонта, яка спеціалізується на вітамінах та добавках із глибоко закоріненим завданням революціонізувати природний спосіб здоров'я. З 1982 року ми прагнемо досягти вищих стандартів, щоб створювати добавки, які ваш організм дійсно може поглинати. Це означає, що ми вибираємо інгредієнти високої якості там, де вони ростуть найкраще. Це означає інновації. Тестування. Ферментацію. Знову тестування. Так, це все. І ми робимо це з не-GMO інгредієнтів і без синтетичних наповнювачів. Це оздоровлення, зроблене правильно.

Стійкість - це наша природність.

Наша стурбованість про планету виражена не лише через наші принципи джерела та формулювання, але і через кожний наш крок як компанії. New Chapter пишається тим, що має сертифікат Certified B Corporation, що означає, що ми визначаємо успіх в голістичних термінах, які охоплюють не лише прибуток, але також людей і Землю.

Істотність сталих джерел постачання

Ми подорожуємо світом, щоб визначити та встановити відносини з партнерами-постачальниками, які ділять наше зобов'язання до сталих джерел постачання. Знання наших постачальників та походження їхніх культур допомагає нам підтримувати ланцюг постачання, який є соціально відповідальним та спрямованим на збереження навколишнього середовища.

Піктограма, що підтверджує зобов'язання New Chapter до громадського добробуту.

Добробут людей

У всьому нашому ланцюзі постачання, від Вермонту до Індії, нашою метою є залучення партнерів, чиї робітники трактуються з повагою та забезпечуються безпечними, здоровими та збалансованими умовами праці.

Піктограма рослин та ґрунту, що вказує на зобов'язання New Chapter до кліматичної сільськогосподарської діяльності.

 

Сільське господарство, яке дбає про клімат

Ми є частиною зростаючого сільськогосподарського руху, який називається регенеративним сільським господарством. Заміна промислових практик регенеративними може перезавантажити природний цикл рослин, видаляючи вуглець з повітря і відкладаючи його в ґрунт. Окрім відповідності органічним стандартам, практики відновлення ґрунту включають в себе чергування культур, компостування, використання міжкультур та уникання глибокого орання. Ці техніки створюють здоровий, багатий на вуглець ґрунт, що наповнений органічною речовиною та здатний утримувати воду, немов губка.

Піктограма відновлення ресурсів, що вказує на зобов'язання New Chapter до зменшення відходів та викидів вуглецю, а також відновлення енергії.

 

Зменшення відходів

Ми компостуємо, переробляємо або використовуємо понад 80% відходів, які ми виробляємо - від залишків обідів і офісного паперу до палет та термоплівки. І тепер New Chapter має сертифікат Zero Waste

В природі нашого бренду - дивитися назад.

Як екологічні піклувальники, спрямовані на здоров'я людини, ми працюємо над збільшенням доступності органічної їжі, сільського господарства та традиційної трав'яної медицини. І як сертифікована B Corporation, ми прагнемо використовувати свої бізнес-ресурси для вирішення соціальних та екологічних проблем - у спільнотах по всьому світу, де ми збираємо наші інгредієнти, а також на місцевому рівні прямо тут, у Вермонті.

Сертифікований B Corp

У New Chapter ми вітаємо культуру тепла, ентузіазму та поваги. Тому ми виражаємо нашу турботу про планету не лише через наші принципи постачання та формулювання продуктів, але й кожною дією, яку ми приймаємо як компанія. Від ефективного використання енергії до зменшення відходів і вторинної переробки вантажівки, New Chapter пишається статусом сертифікованої B Corporation, що означає, що ми визначаємо успіх у комплексних термінах, які включають не лише прибуток, але і людей і Землю.

Виробки з нейтральним викидом вуглецю

Наші сертифіковані продукти Carbonfree® проходять строгу оцінку життєвого циклу, щоб розрахувати їх викиди вуглецю від поля до полиці. За кожний виділений карбоновий одиниця викиду вуглецю ми компенсуємо еквівалентну кількість через програми компенсації викидів вуглецю, такі як вітряні турбіни та проекти відновлення лісу. Результат? Загальний нейтральний вплив на навколишнє середовище.

 

Кіндл Фарм

Ця незалежна школа була створена як альтернативний підхід до освіти для хлопців, які потребують чогось іншого, ніж може запропонувати традиційна структура класної кімнати. Вона дає їм можливість відкривати і вдосконалювати нові способи спілкування, вирішення проблем та більш ефективного навчання.

 

Вермонтський продовольчий банк

Ця організація не втомлюється збирати і поширювати якісну їжу та сприяти створенню партнерств, щоб ніхто в нашому штаті не був голоднім. Ми з усієї душі підтримуємо думку генерального директора Вермонтської продовольчої банку Джона Сейлса, що голод в нашій громаді неприпустимий. Разом ми можемо щось зробити з цього—коли всі ми працюємо в партнерстві, ми можемо досягти тих, хто потребує допомоги.

 

New Chapter® - це компанія із Вермонта, яка спеціалізується на вітамінах та добавках із глибоко закоріненим завданням революціонізувати природний спосіб здоров'я. З 1982 року ми прагнемо досягти вищих стандартів, щоб створювати добавки, які ваш організм дійсно може поглинати. Це означає, що ми вибираємо інгредієнти високої якості там, де вони ростуть найкраще. Це означає інновації. Тестування. Ферментацію. Знову тестування. Так, це все. І ми робимо це з не-GMO інгредієнтів і без синтетичних наповнювачів. Це оздоровлення, зроблене правильно.

Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.