Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Nordic Naturals

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вітаміни Nordic Naturals (Нордік Натуралс)

ПОЧАТОК

Здоров'я започаткувало все
Наша історія починається в Арктичній Норвегії, де виріс засновник та генеральний директор Nordic Naturals Йоар Опхейм. Коли Йоар приїхав до Каліфорнії, щоб отримати ступінь магістра в галузі бізнесу, він помітив, що чисту омега-рідке масло з печінки тріски, на якому норвезькі жителі покладаються для підтримки свого здоров'я, тут не було. На ринку було доступне масло з риби з низькою концентрацією і жахливим смаком, але Йоар знаав, що може змінити це становище. Кожну поїздку додому він вез більше чемоданів з пляшками свого улюбленого риб'ячого масла, щоб поділитися ним з друзями у США. Ця глибока бажаність поділитися силою чистих, свіжих поживних речовин омега-3 надихнула Йоара заснувати Nordic Naturals ще в 1995 році і його ідеї досі підтримують компанію сьогодні.

 

Наші Зобов'язання

Створити найбезпечніші та найефективніші поживні речовини, які є необхідними для здоров'я.

Наша Мета

Покоління здорових і щасливих людей по всьому світу.

Наш Термін

Скільки б часу це не зайняло.

ВІЗІЯ, ЯКА ВЕДЕ

Революція Омега-3 з 1995 року

 

Від початкових досвідів Жоара з низькосортного американського риб'ячого жиру та його переконання, що краще здоров'я є досяжним, народилася філософія нашої компанії.

Робити все можливе, щоб пропонувати високоякісні поживні речовини, які приносять користь для якнайбільшої кількості людей.

Nordic Naturals розпочала розробку процесу виробництва, який відповідає цій філософії, починаючи з продуктів зі свіжого та чистого риб'ячого жиру з високим вмістом омега-3. Ці продукти почали змінювати сприйняття американців щодо риб'ячого жиру та, нарешті, принесли різнобічні користі омега-3 більшій аудиторії, включаючи дітей, літніх людей, спортсменів та навіть домашніх улюбленців.

 

РОБИТИ ТЕ, ЩО ПРАВИЛЬНО

Використовуючи серце та душу, щоб зробити світ здоровішим

Зі спонуканням понад 20 років досвіду роботи над обіцянкою великого здоров'я ми вважаємо, що немає нічого надзвичайного. Так само, як ми керуємося останніми дослідженнями та технологіями, ми також не відступаємо від спадковості нашої компанії. Обидва аспекти допомагають нам зосередитися на обслуговуванні поколінь здорових людей по всьому світу.

По дорозі ми слідкували за нашим впливом на людей і планету - вони є нашою натхненням! Ми ретельно керуємо нашим бізнесом, щоб ми могли пропонувати нашим клієнтам найчистіші життєво важливі поживні речовини, виготовлені з використанням виробничих технологій та практик управління бізнесом, які будуть стійкими в майбутньому. Як родинна компанія без акціонерів, на яких ми повинні відповідати, ми унікальні у здатності робити це правильно за будь-яку ціну.

 

ЗУСТРІЧАТИ ПОТРЕБИ

Завжди інноваційні

Наша нав'язлива пристрасть до здоров'я залишає мало місця для відпочинку. Коли Nordic Naturals стала відомою як стандартоносій омега-3, ми уважно слухали історії успіху наших клієнтів і їх невдоволених потреб. Відповідаючи на це, ми вирушили на нові горизонти з Nordic Berries ™, нашими нагородами удостоєними жувальними мультивітамінами для дітей, і розширили нашу лінійку жувальних вітамінів продуктами з вітаміном C і вітаміном D3.

Ми слідкували за науковими дослідженнями інших поживних речовин, які добре поєднуються з омега-3. Інгредієнти, такі як лютеїн, червоний дріжджовий рис, коензим Q10 і глюкозамін, тепер поєднуються з рибним маслом, щоб пропонувати синергетичні продукти, спрямовані на конкретні потреби в здоров'ї.

Останнім часом інтерес клієнтів зосередився на поживних речовинах, таких як куркумін і пробіотики, і ми врахували це. Бачачи можливість робити це правильно - і робити це краще - ми почали розробляти унікальні формули поживних речовин в кількостях і комбінаціях, які дослідження вказують на досягнення клієнтами здорових результатів, яких вони прагнуть.

 

Стандарти виробництва

Більшість концентрованих риб'ячих олій, які сьогодні представлені на ринку, розроблені для заощадження витрат, а не для якості і ефективності. Їх виробничий процес скорочується, що призводить до отримання омега-3 як молекул етилового ефіру - синтетичних жирів, що існують в раціоні людини всього лише близько 30 років.

Не в Nordic Naturals. Усі наші продукти з риб'ячим маслом омега-3 виробляються у формі тригліцеридів, яка природно знаходиться в рибі і яку організм найлегше впізнає і засмоктує.* Риб'ячі олії у формі тригліцеридів вимагають більше виробничих кроків і забирають більше часу для виробництва, але для нас немає іншого шляху. Наший патентований процес виробництва безкисневий дозволяє нам забезпечувати перевершену чистоту і свіжість на рівні, які були документально підтверджені результатами тестів третьої сторони.

Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.