Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Bluebonnet Nutrition

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вітаміни Bluebonnet Nutrition (Блюбоннет Нутрішн)

Ключ до здорового життя починається з виняткового харчування. Виняткове харчування починається з Bluebonnet. Ми розпочинаємо з реальних поживних речовин і поєднуємо їх з сучасною наукою, щоб створити для вас ідеальну формулу.

Ми безпосередньо співпрацюємо з вирощувачами, фермерами та постачальниками, щоб забезпечити вас і вашу сім'ю найкращими інгредієнтами з цілих продуктів харчування.

USDA

Виробляється за схваленими методами, які забезпечують захист природних ресурсів і збереження біорізноманіття від ферми до столу. Сертифіковано Техаським відділом сільського господарства з відповідності критеріям, встановленим Національною програмою з органічного виробництва Міністерства сільського господарства США (NOP).

Програма оцінки IGEN

IGEN означає Міжнародну програму оцінки та повідомлення про генетично модифіковані організми (ГМО). Її мета - перевіряти заяви на етикетках щодо відсутності ГМО у продуктах і інгредієнтах. Для отримання додаткової інформації та перевірки перевіреного списку продуктів Bluebonnet натисніть тут.

KOF-K cпостереження

Підтверджує якість, цілісність і чистоту інгредієнтів - які відстежуються до їх виробничого походження за суворими правилами щодо гігієнічних процесів, а також обладнання, обробки та упаковки. Одне з найбільш поважних кашру агентств у світі, яке сертифікує понад 150 000 продуктів, вироблених в майже 1200 заводах у 43 країнах. Тільки ті продукти Bluebonnet, на яких є цей логотип KOF-K на передній панелі етикетки, мають сертифікат кашру.

Виготовлено з інгредієнтів, що не містять ГМО

Походить з джерел, які не були генетично модифіковані. Продукти Bluebonnet, на яких є цей знак, пройшли строгу перевірку їх дієтичних та інших інгредієнтів за допомогою внутрішньої програми верифікації Non-GMO від Bluebonnet.

Підтверджено Non-GMO проектом

Продукти з цим знаком були оцінені незалежним технічним адміністратором та відповідають стандарту Non-GMO Project щодо уникнення ГМО.

Наші дієтичні добавки виготовляються дбайливо

В нашому виробничому закладі, який відповідає стандартам доброї виробничої практики (GMP), щоб зберегти автентичність, чистоту та потужність. Щоб забезпечити відповідність всіх формул заявкам на етикетці, кожна з них проходить суворе тестування та верифікацію на всіх етапах виробництва.

У той час як ми зберігаємо нашу планету, підтримуємо справедливу торгівлю та сприяємо світовому харчуванню в процесі.

Дозволяючи вам вибрати той, що підходить саме вам - ONE®.

Bluebonnet - ваш ключ до здорового життя

Запрошуємо вас дізнатися більше про бренд Bluebonnet Nutrition - вашого надійного партнера в справі збереження здоров'я та благополуччя. Наша місія полягає в створенні виняткових дієтичних добавок з використанням якісних інгредієнтів і сучасних наукових розробок. Ми працюємо над забезпеченням вашого здоров'я, допомагаючи вам отримувати найкращі інгредієнти зі світу природи. Дізнайтеся більше про наші продукти та наші вищі стандарти якості, які роблять нас вашим надійним вибором в галузі дієтичних добавок.

Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.