Вітаміни USA склали рейтинги для більш ніж 20+ категорій біодобавок зі США. Ми постійно оновлюємо та доповнюємо списки, щоб у Вас була актуальна інформація під рукою. Слідкуйте за оновленнями.

Як споживачі, ми хотіли б не думати, які вітаміни та добавки є кращими у своїй категорії. Щоб спростити життя нашим покупцям, ми створили спеціальні рейтинги, які сформовані на основі популярності та доступності біодобавок у США.

Як складено наш рейтинг?

Рейтинг складено на основі наших продажів та аналізу продажів біодобавок у найбільших інтернет-магазинах біодобавок у США.

  • Які товари потрапляють до рейтингу? (Зазвичай у рейтингу представлені найпопулярніші товари (біодобавки) у США, які мають багато відгуків від покупців, що є гарантією їх якості).
  • Чому немає деяких брендів чи товарів? (На нашому сайті представлені не всі бренди та товарні позиції, які доступні в США, але ми постійно оновлюємо каталог товарів та рейтинги. Слідкуйте за оновленнями.).
  • Як формується нумерація рейтингу?  (Ми розраховуємо показники в рейтингу на основі двох параметрів: доступність і популярність. Тому позиція №1 - не однаково найкраща, як і позиція №20 - не одно найгірший. Рейтинг дозволяє Вам вибрати один з 20/30 найкращих продуктів на ринку).

Залишились питання?

Запитайте нас про що завгодно, ми з радістю відповімо на Ваші повідомлення. Ви також можете зв'язатися з нами за адресою: [email protected]