Кожне замовлення у безпеці! У випадку форс-мажорних обставин Ми гарантуємо повернення коштів. Бережіть себе та рідних! Слава Україні!
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Пробіотики для дітей

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кольки в животі та інші поширені скарги на роботу шлунково-кишкового тракту дітей - рідкісні батьки не стикалися з цими проблемами. На радість, рішення знайдено - пробіотики. Для дітей це справжня палочка-виручалочка.

Пробіотики - це спеціальні мікроорганізми, живі, які призначені для введення всередину, тобто, прийому у вигляді таблетки. Потрапляючи в шлунково-кишковий тракт, вони взаємодіють і з корисними, і патогенними мікробами, результатом чого стає поліпшення хімічного складу шлунково-кишкового тракту. Крім цього, пробіотики зміцнюють стінки шлунка, знизить ступінь важкості і частоту діареї, якщо така є. В цілому нормалізується мікрофлора кишечника, підвищується його біологічна активність. Дитина відчуває себе здоровішими, бадьоріше.

Завдяки пробіотиків досягається підвищення якості травлення, легше засвоюються корисні речовини, починають вироблятися речовини, які успішно борються з патогенною мікрофлорою, поява якої - результат неправильного харчування.

Навіть при відсутності явних ознак порушення травних процесів не можна бути впевненим у тому, що з мікрофлорою дитини все в порядку. Справа в тому, що організм розвивається і постійно потрапляє під атаку вірусів і бактерій. Якщо додати до цього не саме здорове харчування, то цілком очевидним і адекватним є прагнення багатьох батьків купувати для своїх дітей пробіотики. До їх складу обов'язково входять не тільки корисні мікроорганізми, а й біологічні добавки, які мають властивість пригнічувати шкідливі організми і відновлювати мікрофлору.

Прийом пробіотиків для дітей допоможе вирішити часті проблеми і в кінцевому підсумку надасть важливий побічний ефект. Це - спокійний сон батьків, життєрадісність самого малюка.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.