Магній – це один з найважливіший мінералів, який необхідний для правильного функціонування організму. Так, він допомагає виробляти гормони, забезпечує правильну передачу імпульсів, контролює м'язові скорочення.
Магній поступається тільки калію з точки зору концентрації в окремих клітках організму. Функції магнію головним чином пов'язані з його здатністю активувати багато ферментів.
Дефіцит магнію
Дефіцит магнію надзвичайно часто зустрічається у американців, особливо у літніх людей і жінок в передменструальний період. Такий дефіцит часто виникає на тлі впливу факторів, що знижують поглинання магнію або збільшують його секрецію, а саме: прийом великих доз кальцію, вживання алкоголю, хірургічна операція, прийом діуретиків, захворювання печінки і нирок і прийом оральних контрацептивів.
До ознак і симптомів магнієвого дефіциту належать утома, сплутаність свідомості, дратівливість, слабкість, порушення нормальної роботи серця, проблеми з провідністю нервів і м'язові скорочення, судоми, втрата апетиту, безсоння і схильність до стресу.
Доступні форми
Магній доступний в декількох різних формах. Дослідження абсорбції показують, що магній легко абсорбується перорально, особливо коли він пов'язаний з цитратом, а також з гліцином, аспартатом і Малатья. Неорганічні форми магнію, такі як хлорид, оксид і карбонат магнію, зазвичай добре абсорбуються, але частіше викликають діарею при більш високих дозах.
Застереження і попередження
Якщо ви страждаєте серйозної серцевою недостатністю або захворюванням нирок, проконсультуйтеся з лікарем перед прийомом будь-добавки з магнієм.
Можливі побічні ефекти
В цілому, магній дуже добре переноситься. Магнієві добавки іноді можуть викликати рідкий стілець. Зокрема, мова йде про сульфате магнію (солі Епсома), гіпоксіде і хлориде магнію.
Взаємодія з ліками
Є багато ліків, які, як видається, впливають на рівень магнію в організмі. Найбільш відомими є багато діуретиків, інсулін і наперстянка.
Взаємодії з їжею
Магній активно взаємодіє з кальцієм, калієм і іншими мінералами. Високі дози інших мінералів зменшують споживання магнію і навпаки. Високе споживання кальцію і молочних продуктів, збагачених вітаміном D, призводить до зменшення поглинання магнію. Вітамін B6 діє спільно з магнієм у багатьох ферментних системах.
Звичайне дозування
Звичайна рекомендація щодо магнію - це прийом добавок згідно рекомендованої добової норми (РСН): 350 мг в день для дорослих чоловіків і 280 мг в день для дорослих жінок. Багато експертів з харчування вважають, що ідеальне споживання магнію має ґрунтуватися на вазі тіла (6 мг на 1 кг ваги тіла). Для людини вагою 50 кг рекомендована норма становить 300 мг, для людини вагою 70 кг - 420 мг, для людини вагою 91 кг - 540 мг.
Передозування
Зазвичай передозування призводить до діареї. При випадковому передозуванні зробіть наступне: Якщо потерпілий непритомніє або у нього виникають судоми, негайно викличте швидку допомогу. Якщо ви везете потерпілого у відділення невідкладної допомоги, обов'язково візьміть з собою флакон або контейнер продукту, що став причиною його хворобливого стану. Якщо потерпілий у свідомості, зателефонуйте до місцевого токсикологічний центр або медичному працівнику.
Таурат магнію +, Magnesium Taurate+, KAL, 400 мг, 90 таблеток |
Купити |
Магній малат, Magnesium Malate, KAL, 400 мг, 90 таблеток |
Купити |
Магній гліцинат, Magnesium Glycinate, KAL, 400 мг, 90 таблеток |
Купити |
Магніій, Magnesium, KAL, 500 мг, 60 таблеток |
Купити |
Інформація в блозі не призначена для постановки діагнозу, лікування або медичної консультації. Вона носить виключно інформаційний характер. Обов'язково консультуйтеся з лікарем або іншим медичним працівником з будь-яких медичних питань, методам & nbsp; діагностики & nbsp; і доступним варіантів лікування. Публікації в блозі не повинні розглядатися в якості заміни консультації медичного працівника. Заяви, зроблені щодо конкретних продуктів в цьому блозі, не можуть бути використані для & nbsp; діагностики, лікування і профілактики захворювань.