13 основних поживних речовин, які мають бути у ваших полівітамінах

Прийом полівітамінів підтримки оптимального здоров'я здається легким завданням. Але не всі полівітаміни однакові. Різні бренди мають різні рівні поживних речовин та різні комбінації поживних речовин. Зрештою, знання того, які поживні речовини слід шукати в полівітамінах, полегшить вибір правильного.

Які вітаміни мені слід приймати?

Отже, які найважливіші вітаміни та поживні речовини, які жінки віком від 20 до 30 років мають шукати у щоденному полівітаміні? Важливо доповнювати різні вітаміни та поживні речовини, а не лише один. Ми зібрали 10 найважливіших вітамінів, які потрібно шукати у жіночих комплексах.

1. Магній

Найважливіша поживна речовина, магній необхідний підтримки функції м'язів і нервів виробництва енергії. За даними клініки Майо, хронічно низький рівень магнію може призвести до вищих показників підвищеного кров'яного тиску, серцевих захворювань, діабету 2 типу та остеопорозу.

2. Залізо

Залізо необхідне виробництва гемоглобіну, білка всередині еритроцитів, який переносить кисень з легенів інші частини тіла. Тим не менш, 7,8 мільйона жінок у Сполучених Штатах страждають від дефіциту заліза, тому добавки такі важливі. На додаток до прийому полівітамінів із залізом не забувайте вживати багаті залізом продукти, такі як молюски, стейки, шпинат, сочевиця та тофу.

3. Вітамін Д

Вітамін D сприяє засвоєнню кальцію та фосфору, які мають вирішальне значення для побудови та підтримки міцних кісток.* Їжте лосося, сардини, яйця та гриби, щоб отримати додаткові джерела вітаміну D. Сонячний вітамін!

4. Кальцій

Кальцій використовується організмом підтримки здоров'я зубів і кісток. Його найбільше у молочних продуктах, таких як молоко, сир та йогурт, а також у темних листових овочах, таких як шпинат та капуста. Це найбільш численні повідомлення клініки Майо про те, що він може мати переваги, крім здоров'я кісток, і, можливо, захищає від раку, діабету та високого кров'яного тиску.

5. Цинк

Цинк – це поживна речовина, яка допомагає вашій імунній системі та метаболізму функціонувати належним чином. Більшість здорових дієт забезпечують достатню кількість цинку з таких джерел, як курка, м'ясо та деякі збагачені пластівці для сніданку.

6. Фолат

Фолієва кислота важлива для утворення еритроцитів та особливо важлива для вагітних жінок. Це природна форма вітаміну B9, яка, за даними клініки Майо, може допомогти знизити ризик уроджених дефектів головного та хребетного стовпа.

7. Вітамін А

Вітамін А робить багато! Він життєво важливий для зору та сильної імунної системи, а також для правильної роботи серця, легень та нирок.* Щоб отримати додатковий заряд вітаміну А, їжте такі продукти, як солодка картопля, кабачки, капуста та печінка.

8. Вітамін С

Вітамін С відомий своєю роллю в імунній функції. Цей потужний антиоксидант також необхідний для біосинтезу колагену, обмежуючи шкідливу дію вільних радикалів та метаболізуючи білок. Ківі, лимони, полуниця, гуава, капуста, броколі та жовтий перець є чудовими природними джерелами вітаміну С.

9. Вітамін Е

Вітамін Е допомагає боротися з вільними радикалами, а також відіграє важливу роль у зорі, крові, мозку, шкірі та репродуктивному здоров'ї. * Насіння соняшника, мигдаль і фундук багаті на вітамін Е.

10. Вітамін К

Вітамін К необхідний для згортання крові та формування здорових кісток. * Збільште споживання вітаміну К, збільшивши кількість зелених листових овочів, таких як шпинат, капуста та листова капуста.

11. Вітаміни групи В

Вітаміни групи В – тіамін, рибофлавін, ніацин, фолієва кислота, пантотенова кислота, В6, біотин та В12 – необхідні для загального стану здоров'я. Ці життєво важливі поживні речовини підтримують імунну, нервову систему, обмін речовин, роботу мозку та серцево-судинну систему.

Згідно з новим національним опитуванням, проведеним Американською психологічною асоціацією, 48 відсотків американців повідомили про збільшення стресу за останні п'ять років. Вітаміни групи В також легко виснажуються під час емоційного, розумового та фізичного стресу.

Оскільки вітаміни групи В є водорозчинними, вони не накопичуються в організмі і повинні надходити щодня. Риба, м'ясо, птиця, яйця, молочні продукти, листові зелені овочі, боби, насіння та горіхи входять до кращих харчових джерел вітамінів групи В.

12. Йод

Йод необхідний для синтезу гормонів щитовидної залози, які впливають на ріст, обмін речовин та розвиток мозку.* Оскільки цей мікроелемент не може бути вироблений людським організмом, його необхідно споживати. Крім добавок у вашій аптечці, вживання морських водоростей, тріски, тунця та молочних продуктів є гарним способом збільшити споживання йоду.

13. Цинк

Цинк підтримує імунну систему та клітинний метаболізм. * Червоне м'ясо та молюски, особливо устриці, містять велику кількість цинку.

Майте на увазі, що потреби в харчуванні можуть змінюватись. Вагітні жінки, наприклад, мають унікальні потреби у харчуванні. MegaFood пропонує мультивітаміни, засновані на різних етапах життя та вікових групах, а також мультивітаміни з багатьма талантами для впорядкованої підтримки.